Rejestracja:tel.: (94) 346 33 63tel. kom: 694 447 434 e-mail: sanatus.gs@gmail.com

Masaże

Wołodymyr Didukh – specjalista w dziedzinie medycyny naturalnej.
Pierwszy kurs masażu ukończył w 1992 roku jeszcze będąc uczniem szkoły średniej, robił zabiegi masażu znajomym i sąsiadom w domu.
W 1995 roku ukończył z wyróżnieniem Lwowską Szkołę Medyczną Kolei Lwowskich na specjalizacje „Pielęgniarstwo”.
W latach1996 – 1999 przeszedł specjalizację „Pielęgniarka medyczna w gabinetach masażu i fizykoterapii” we Lwowie.
W latach1995 – 2000 pracował dziale rehabilitacji Miejskiego Dziecięcego Szpitala we Lwowie.
W latach 2000 – 2015 pracował w przychodniach „Melisa” i „SANATUS” w Polsce, w centrum SPA handlowo-rozrywkowego centru „Pivdennyj”, w salonie urody „Falestris”, w centrum sportowym „DYNOMO” przy MSW Ukrainy, prowadził własny „Klub Zdrowej Urody „Yin-Yang”” na Ukrainie.
W 2010 roku ukończył pełny kurs: „Diagnostyki i terapii akupunkturowej” w Kjowie.
W 2012 roku otrzymał wykształcenie wyższe w Międzyregionalnej Akademii Zarządzenia Personalem przy Prezydencie Ukrainy na kierunku „Psychologia praktyczna” i otrzymał dyplom z wyróżnieniem.
W 2015 roku ukończył kurs: „Refleksoterapia stóp” i „Masaż kobiet w ciąży” w w szkole masażu „Trigger” w Poznaniu, w 2017 ukończył kurs zawodowy „Akupunktura” w Akademii Doskonalenia Zawodowego „NATUROPATA” w Warszawie, w 2018 roku ukończył szkolenie w zakresie Dziecięcego Masażu Shantala wg. Metodyki Holenderskiej Organizacji Shantala i uzyskał tytuł Instruktora Masażu Shantala z uprawnieniem do prowadzenia kursów podstawowych dla rodziców i opiekunów, oraz szkolenie w zakresie Masażu Relaksacyjnego dla dorosłych i uzyskał tytuł Instruktora Masażu Shantala Body Touch (ukończone szkolenie uprawia do prowadzenia kursów masażu relaksacyjnego dla dorosłych).
Obecnie pracuję w Polsce, w Koszalinie w przychodni „SANATUS. Gabinety Specjalistyczne”.