O Nas

 • Cougar

  Żwirowa 10

 • Lions

  Gabinet lekarski

 • Snowalker

  Gabinet lekarski

 • Howling

  Żwirowa 10

 • Sunbathing

  Gabinet lekarski

Witamy na Żwirowej!

Firma "Sanatus" została założona w 2002 r. Już od ponad 12 lat cieszymy się uznaniem wśród pacjentów. Oferujemy Państwu konsultacje lekarskie oraz usługi z zakresu rehabilitacji, detoksykacji organizmu i odchudzania, jak również zabiegi akupunktury.

Zabiegi wykonywane są przez specjalistów, których wiedza i doświadczenie są gwarancją usług na najwyższym poziomie oraz właściwego stosunku do pacjenta. Zadowolenie naszych pacjentów (od tych najmłodszych do najstarszych) jest dla nas wielką radością i pełną motywacją do podejmowania dalszych działań w celu ulepszania naszych usług.

Nie stój w kolejkach!

Nasza placówka upoważniona jest do wystawiania recept na leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyroby medyczne refundowane ze środków publicznych przysługujące świadczeniobiorcom.

Zapraszamy również na konsultacje lekarskie z lekarzem pierwszego kontaktu, wielokrotnym laureatem Plebiscytu Najpopularniejszego Lekarza Roku "Hipokrates".

Narodowy Fundusz Zdrowia

Udogodnienia

Handicap

Nasza przychodnia jest w pełni przystosowana do zapewnienia zarówno bezpieczeństwa jak i komfortu osobom niepełnosprawnym - wyposażenie placówki obejmuje wszystkie niezbędne udogodnienia. Do dyspozycji na miejscu znajduje się również rehabilitant - specjalista.

Parking

Zapraszamy zmotoryzowanych. Dysponujemy dobrze widocznym, ogrodzonym, brukowanym parkingiem na ok. 20 samochodów tuż przy naszej przychodni.

Rejestracja

Aby skorzystać z naszych zabiegów, w pierwszej kolejności powinni się Państwo zarejestrować. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy poniższe metody rejestracji:

Telefonicznie: (94) 346 33 63 lub +48 694 447 434
On-line za pomocą aplikacji: Rejestracja On-Line

Profesjonalizm

Jesteś w dobrych rękach. Wszystkie oferowane przez Nas zabiegi wykonywane są przez wykształconych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.